V případě dotazu, námitek a informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář (kontakty a info).

Děkuji za Vaší návštěvu, Administrátor webu - Zdeněk Kubánek

Dopisy

DEN BIBLE

DOPIS ŘEDITELE
ČESKÉHO KATOLICKÉHO BIBLICKÉHO DÍLA
P. PETRA CHALUPY

Milí přátelé,

s Božím slovem se setkáváme při každém slavení eucharistie a dalších svátostí, v denní modlitbě církve, při pobožnostech, při společné i osobní četbě Bible. Den Bible může pro nás být novým impulsem, jak bychom mohli Boží slovo častěji a aktivněji spojovat s radostmi a obtížemi každého dne.
České katolické biblické dílo pomáhá lidem v pravidelné četbě Písma doma i ve společenství. Pořádá nejrůznější školení, duchovní cvičení, úvody do práce s Biblí ve farnostech a biblické kurzy pro všechny věkové kategorie a ve všech diecézích. Připravuje pořady Bible v liturgii, které vysílá rádio Proglas.
Během tohoto roku jsme se zaměřili na modlitbu růžence. Připravili jsme pro vás v powerpointu biblický růženec, v němž se za každou modlitbu Zdrávas Maria vkládá krátký úryvek z Písma svatého. Tajemství každého desátku je vyjádřeno obrazem. Tato pomůcka může posloužit mladým i starším při společné modlitbě. Můžete si ji stáhnout z internetu na stránkách Biblického díla (http://www.biblickedilo.cz/ckbdweb/kategorie.aspx?kid=300).
Biblické dílo se snaží napomáhat při novém objevování bohatého biblického dědictví. Jsme přesvědčeni, že hodnoty obsažené v Písmu svatém jsou i v současné době aktuální. Bez vaší podpory bychom ovšem jen stěží mohli pokračovat ve své práci.
O našich aktivitách se dozvíte více na internetových stránkách Biblického díla (www.biblickedilo.cz).
S upřímnou vděčností za Vaši podporu Vám všechno dobré od Pána vyprošuje

P. Petr Chalupa
Mezidobí
Postní doba
Postní doba
Sestavuji aktuální kalendář ...


Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (280 | 60%)

Děkujeme za Vaši návštěvu a přejeme hezký zbytek dne.

Copyright © 2009 - 2018 Farnost Opava - Komárov a Raduň
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one